Rammstein černým koněm alternativního obsahu

Rammstein-paris

Berlínská skupina, která patří mezi ikony industriálního metalu, má po celém světě bezpočet příznivců, její alba se milionovými prodeji řadí mezi globální bestsellery a filmoví příznivci si zcela jistě vzpomenou, že Rammstein zařadil na soundtrack ke svému mysterióznímu dramatu Lost Highwayrovněž David Lynch. Dobrou zprávou pro všechny hudbymilovné kinaře proto je, že na 23. březen mohou programovat celovečerní hudební dokument Rammstein: Paris, v němž se Jonasi Akerlundovi podařilo zachytit elekrizující atmosféru koncertní show skupiny Rammstein.

Ostřílený švédský režisér není žádným nováčkem a ve svém širokém portfoliu má mimo jiné videoklipy, které natočil pro Prodigy (Smack My Bitch Up), Lady Gaga (Telephone), Madonnu (Ray Of Light) nebo právě Rammstein (Pussy), ale živákem z pařížské haly Bercy z roku 2012 nasadil laťku hodně vysoko. Tuto hudební lahůdku má u nás v distribuci společnost Aerofilms.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>