Cinema Czech zakončí předpremiéra filmu Masaryk

masaryk_infilm

Součástí druhého ročníku konference Cinema Czech, která proběhne 21. a 22. února v Praze v prostorách multikina CineStar Černý Most, bude exkluzívní předpremiéra filmu Masaryk(viz foto Karla Rodena v hlavní roli Jana Masaryka), který celou akci zakončí. Životopisný snímek režiséra Julia Ševčíka díky krátkému nasazení v kina Lucerna koncem prosince splnil podmínky výročních cen Český lev a získal impozantních čtrnáct nominací. Kompletní program už nějaký čas najdete na webu www.cinemaczech.cz, kde se stále ještě můžete na konferenci zaregistrovat.

Už tradičně zde nebudou chybět bloky velkých filmových distributorů, informace o aktuální strategii a výzvách Státního fondu kinematografie, technologické novinky kolem obrazu a zvuku v DCI digitálních kinech. Inspirativně může působit i prezentace tří úspěšných kino projektů loňského roku. V úterý se pak můžete těšit na společenský večer s dobrým jídlem a pitím ve vyhlášené staročeské restauraci U Fleků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>